Kontakt: +48 58 380 02 15

Masz już dość swoich
dłużników, którzy ciągle
kłamią, że już
niebawem zapłacą?

Opinie naszych Klientów

Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą w której podstawą jest płynność finansowa. Niestety, w ubiegłym roku zaczęły się problemy. Kilku nierzetelnych klientów w połączeniu z zastojem w mojej branży sprawiło że moja przyszłość stanęła pod znakiem zapytania. Dzięki szybkiej pomocy jaką uzyskałem od KSW odzyskałem płynność finansową a biznes ruszył z miejsca.

A. Borek


Zajmuje się spedycją i logistyką dla kilku dużych podmiotów w Polsce. Nasz wieloletni kontrahent przestał opłacać duże kontrakty, pomimo dobrze układającej się współpracy. Mieliśmy wielkie obawy przed skierowaniem sprawy na drogę windykacji- w obecnych czasach dobre kontakty są podstawą udanego biznesu. Na szczęście profesjonalizm KSW pozwolił nam odzyskać pieniądze bez uszczerbku dla wizerunku i utraty partnera biznesowego.

Jan - Katowice 


Kilka miesięcy temu spółka której jestem prezesem zawarła kontrakt, który pozwoliłby nam na ogromny rozwój w grę wchodziła perspektywa współpracy i obsługi na wiele lat- rokowania były doskonałe. Niestety, kontrahent okazał się nierzetelny a złożone przez niego obietnice- bez pokrycia. Pomimo, że straciłem już nadzieję, postanowiłem podjąć ostatnią próbę i przekazać sprawę do KSW. Dzięki pomocy specjalistów z Krajowego Systemu Windykacji spółka odzyskała pieniądze- o wiele szybciej niż mógłbym się spodziewać.

Jarek K.


Największym problemem w kontaktach z moimi klientami było skłonienie ich do terminowego spłacania faktur. Negocjacje i ustalanie formularzy spłat nie przynosiły spodziewanych rezultatów. Traciłem mnóstwo czasu a skutki niestety były nikłe. Dopiero KSW pokazało mi, że oficjalne sposoby odzyskiwania należności(sąd, komornik) są zdecydowanie skuteczniejsze. Dzięki temu nie tracę już cennego czasu na bezsensowne przepychanki z dłużnikami, a pieniądze i tak trafiają na moje konto.

Wiesław 


Firma którą prowadzę wystawia mnóstwo faktur na małe kwoty. Windykowanie ich na własną rękę zajmowałoby mi tyle czasu, co samo prowadzenie działalności, więc zazwyczaj nieopłacone faktury spisywałem na straty. Niestety, skutkiem tego moja firma zaczęła powoli traci płynność finansową, którą próbowałem ratować regularnie zaciąganymi kredytami. Potrzebowałem jednak kogoś, kto pomoże mi odzyskać moje pieniądze i z powrotem stanąć na nogi. System przekazywania spraw do KSW sprawił, że nie muszę się już przejmować odzyskiwaniem należnych mi pieniędzy a wiem, że zajmują się tym profesjonaliści.

Marek - Gorzów Wielkopolski

Zadzwoń (+48 58 380 02 15) lub wypełnij formularz - oddzwonimy: